بازارچه بانوان کاج اهواز؛ بازارچه‌ای که قرار بود الگویی برای تمام کشور باشد اما…
بازارچه بانوان کاج اهواز؛ بازارچه‌ای که قرار بود الگویی برای تمام کشور باشد اما…
بازارچه خوداشتغالی بانوان اهواز یا همان بازارچه کاج که ادعا می شد الگویی برای سایر استان ها است، در سایه بی مهری و بی توجهی مدیران شهری و متولیان به حال خود رها شده است.

به گزارش خبر اول، بازارچه خوداشتغالی بانوان اهواز در تاریخ ۱۱ آذر ۹۸ با هدف درآمدزایی و خوداتکایی زنان سرپرست خانوار و معلول اهواز در یکی از مناطق کمتر برخوردار و محروم اهواز(کوی رمضان) افتتاح شد.

اما آن بازارچه ای که آئین بهره برداری اش با تبلیغات گسترده رسانه ای و با حضور مسئولین کشوری و استانی انجام شد، مورد بی مهری و بی توجهی مدیران شهری و رئیس سازمان مشاغل شهری اهواز قرار گرفته است.

بسیاری از غرفه داران بازارچه یا عطای غرفه خود را به لقایش بخشیده اند و به نفرات بعد سپرده اند یا آنان که مانده اند صورت خود را با سیلی سرخ نگه داشته و به امید دولت جدید و رونق بازار صبر کرده اند.

فارق از موضوعات ذکر شده، انباشت برخی ضایعات در کنار درب ورودی، روشنایی نامناسب و ناکافی، سرویس بهداشتی تعطیل، عدم رسیدگی به نظافت بازارچه و… بر بی تدبیری و بیخیالی مسئولین و مدیران شهری بخصوص ریاست سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز نسبت به آن صحه گذاشته است.

حال سوال مطرح است آیا این سازمان حاضر می شود در این شرایط مسئولین کشوری را به بازارچه دعوت کنند؟ چرا مشکلات بازارچه همچنان پابرجاست و رفع نشده است؟ دقیقا بابت کدام خدمات از غرفه داران کرایه می گیرند؟